VİA Bilişim

VİA BİLİŞİM Ailesi Olarak , Dokunmatik KIOSK – POS – PANELPC – MİNİPC – LCDPC ve SIRAMATİK Sistemlerinin Üretimini Yapmaktayız.
Bu ürünleri , tasarımdan projeye, projeden saç kesime, saç kesimden büküme , bükümden kaynağa , kaynaktan elektrostatik fırın boyasına ve üretimini yaptığımız yüksek teknolojili elektronik ürünler ile montajına kadar , kendi üretim parkurumuzda ve kendi makinalarımızla yapan bir sanayi kuruluşu olduğumuzu belirtir , üstün teknolojimiz , uygun fiyat politikamız ve sınırsız hizmet anlayışımızla , Siz Değerli Müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyarız…

Dokunmatik Ekran, Endüstriyel Bilişim ve Kiosk Teknolojileri konusunda Türkiye’nin en tecrübeli Şirketi Via Bilişim, tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan sağlamanın avantajlarını sunuyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Büyüyen Türkiye ekonomisinde bizde katkıda bulunarak yerli malı üretimi yapıyoruz

İşletmeniz, çalışanlarınız ve müşterileriniz hakkında ne kadar fikre sahipsiniz? Q-smart sıra, performans ve randevu yönetimi sistemi size aradışınız bu soruların somut cevabını vermeye hazır.  Siz kahvenizi yudumlayın.

Merkezi sistem yönetimi operasyon merkezinizde kullanilabilecek, Smart veya LCD TV'ler ile uyumlu izleme araçları ile birlikte gelir.

Blog