İletişim

Evka 3 Mah. 129/11 Sk. No:10 4. Sanayi Sitesi Bornova – İZMİR

Dağyaka Mah. 2029 Cad. No:7 Kahramankazan – ANKARA

0850 – 850 0 VİA ( 842 )

0232 – 257 61 92

0232 – 369 44 99

İletişim Formu

S.S.S

Digital kiosk’u sudan nasıl koruyorsunuz?

Dış mekan (outdoor) Digital kiosklar her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayrıca su hasarına karşı etkili olarak çeşitli yöntemler de vardır.

Digital kiosklara elektrik ve internet nasıl sağlanıyor?

Elektrik ve internet bağlantısı, müşterinin lokasyonuna göre değişmektedir. Bazı Digital kiosklara enerji sağlamak için güç kaynakları kullanılmaktadır. İnternet ise genelde Wi-Fi aracılığıyla ya da hücresel veri yoluyla sağlanmaktadır..

Digital kiosk’u Vandalizmden nasıl koruyorsunuz?

Bu konuda lokasyon çok kritik bir önem oluşturuyor, ve ne yazık ki vandalizm ihtimalini tam olarak ortadan kaldıramıyor. Digital kiosk üreticileri bir çok önleme başvuruyorlar.

Digital kiosk ekranını güneş ışığında da görebilir miyim?

Dış mekan Digital kiosklarının ekranlarının mönitörleri çok yüksek parlaklık oranına sahiptirler. Ayrıca, ışık seviyesine göre otomatik olarak parlaklığı ayarlayan teknoloji kullanır.

Digital kiosklar aşırı sıcak veya soğuk havaya karşı nasıl bir tepki verirler?

Dış mekan Digital kioskları iklim şartlarını ve gereksinimlerini karşılayan malzemelerden üretilmektedir. Cihazın anlık ısısına göre soğutma ya da ısıtma desteğinde bulunan endüstriyel klimalar mevcuttur.

Digital kiosklar özel bir temizlik işlemi gerektirir mi?

Dış mekan Digital kiosklara, paslanmayı önleyici ve poliüretan sprey uygulanmalıdır. Bunların dışında Digital kiosklar, nemli bir bez ile temizlenebilir.